Ons team


  • Ons team

Verschillende persoonlijkheden, maar we delen allemaal dezelfde passie voor regelgeving en ons vak. 

 

Doorzetter
Remco Ram

Remco Ram

Productmanagement
r.ram@bris.nl

Wellicht dat je hem al kent? Remco is sinds 2007 werkzaam bij BRIS, 8 jaar als Accountmanager en sinds begin 2017 is hij onze Productmanager.

 

Balans
Anne Königs

Anne Königs

Projecten
a.konigs@bris.nl

Onze duizendpoot Anne zorgt voor de marketing & communicatie en werkt op een breed scala aan projecten. Zij is vrolijk en een echte teamplayer!

Energiek
Cynthia Zijlstra

Cynthia Zijlstra

Management
c.zijlstra@bris.nl

Cynthia heeft energie voor 10! Een dag bij BRIS is nooit hetzelfde en een dag met Cynthia al helemaal niet. Zij zoekt het avontuur op en weet iedereen mee te krijgen.

Behulpzaam
René Mulders

René Mulders

Techniek
r.mulders@bris.nl

René is een kei in techniek en altijd behulpzaam. Heb je een technisch probleem? Geen paniek René is je man. Geduld is zijn kernwoord en OneNote zijn beste vriend!

Nieuwsgierig
Bart Segers

Bart Segers

Projecten
b.segers@bris.nl

Bart is al sinds 2009 actief voor BRIS als docent en het maken van prak­tische technische oplossingen. Ook is hij onze database-guru.

Humor
Dirk Damen

Dirk Damen

Accountmanagement
d.damen@bris.nl

Dirk is van alle markten thuis! Onze Dirk heeft humor en altijd leuke verhalen. Hij is een echte entertainer en zorgt voor de gezelligheid op kantoor. Een aanwinst voor ons team!

Vasthoudend
Mariska Quispel

Mariska Quispel

Accountmanagement
m.quispel@bris.nl

Een echte doorzetter, dat is Mariska. Zij werkt sinds 2001 bij BRIS. Zij kent de branche en onze klanten als geen ander en gaat altijd voor het beste resultaat.

Gedreven
Raymond Bleiksloot

Raymond Bleiksloot

Financiën
r.bleiksloot@bris.nl

De financiële man achter de schermen is Raymond. Hij is ge­dre­ven en een echt mensenmens.

Creatief
Onno Poelmeijer

Onno Poelmeijer

Projecten
o.poelmeijer@bris.nl

Onno is IT specialist en heeft veel ervaring met de systemen van BRIS. Als wij er echt niet meer uit komen dan heeft Onno een oplossing!

Zorgzaam
Sylvia van Horik

Sylvia van Horik

Officemanagement
s.v.horik@bris.nl

De spin in het web. Sylvia zorgt niet alleen voor de kantoorzaken maar voor het hele team! Communiceren met onze klanten is haar grootste hobby.

 

 

Contactgegevens

  • Telefoon: 015 3030 530
  • E-mail: bris@bris.nl
  • Postadres: Postbus 516, 2600 AM Delft
  • Bezoek: Van der Burghweg 1, 2628 CS Delft